Apie Mus

logoUAB "Rimas ir Jonas" jau dvidešimt tris metus stabiliai dirbanti įmonė, glaudžiai dirbanti su kitomis Lietuvos baldų įmonėmis.

Įmonė susikūrė 1996 m. balandžio mėn. 24 d.  Nuolat plečiasi įmonės veikla, modernizuojama gamyba. Įmonės veikla vystosi dviem kryptimis: UAB"Sprendimai baldininkams"- baldinių detalių ir jų elementų pjovimas, dažymas bei gamyba, o kita UAB "Baldjana"  - baldų projektavimas ir gamyba. Projektuojame ir gaminame pagal individualius užsakymus. Kvalifikuoti įmonės dizaineriai ir kiti gerai  žinomi dizaineriai su kuriais bendradarbiaujame  pagal individualius užsakovų pageidavimus projektuoja modernius baldus, pritaikytus konkrečiam interjerui.Mes pagaminame ir surenkame.  Tai gali būti nestandartiniai baldai, mediniai baldai, virtuvės baldai, o taip pat  svetainės, vaikų kambario, drabužinės, biuro, kavinės, parduotuvės baldai ir  spintos su stumdomomis durimis. Baldai gaminami iš natūralios faneruotės, laminuotos medžio drožlių plokštės (LMDP), dažytos medžio dulkių (MDF) plokštės arba iš natūralios medienos. Didelis naudojamų medžiagų, spalvų ir tekstūrų pasirinkimas.  Baldų surinkime naudojame tik aukščiausios klasės furnitūrą.

Mūsų devizas:

“Kokybiški baldai ar gaminiai,  bei malonus aptarnavimas”.

Aktyviai bendradarbiaujama su architektais ir interjero dizaineriais. Jūsų projektai - mūsų pagaminimas ir sumontavimas. Maloniai laukiame Jūsų.

Nesidrovėkite,  susisiekite su mumis.

Metų įmonei
23
Pagaminti baldai
16258
Įvykdyti projektai
2846
Klientai
5181

Skambinkite, klauskite ir užsisakykite baldus .